Звіт директра Надворного О.В.


Протокол загальних зборів трудового колективу
за участю представників батьківського комітету Красносілільського ЗЗСО І - ІІІ ступенів

від 14.06.2021 р.

Присутні: 34 особи

Голова зборів – Тищенко Л.В.

Секретар зборів – Довганюк Л.В.

- Члени батьківського комітетів класів, працівники закладу.

Слухали:

Директора закладу Рябоконь Віру Іванівну, яка дала звіт про діяльність протягом 2020-2021 н.р. Зупинилася на питаннях про охоплення освітою дітей, створення нової філософії освіти, роботи в умовах адаптивного карантину, результативність навчальної діяльності здобувачів освіти в порівнянні з минулим роком. Дала оцінку діяльності педагогічного колективу над вирішенням проблеми школи. Відзначила розвиток дитячого самоврядування. Віра Іванівна проаналізувала соціальний захист дітей різних категорій, акцентувала увагу на питаннях підготовки освітнього закладу до роботи в новому навчальному році. Подякувала фермерам Гонтаруку В.Я. та Паламарчуку О.О. за допомогу у харчуванні дітей закладу. Особливо відзначила допомогу Василя Яковича Гонтарука у придбанні матеріалів, яких не вистачало для утеплення для спортивної зали закладу. Цьогоріч з районного бюджету було виділено 300 тис. грн на роботи по завершенню ремонту спортивної зали.

Відзначена робота початкової ланки в умовах НУШ. На потреби 1 класу було виділено 67 829 грн, всього для школи 166 886 грн

На завершення Віра Іванівна наголосила , що всі проблеми вирішити неможливо. Найгострішою проблемою є завершення ремонтних робіт по класах та підготовка їдальні до роботи за новими санітарними нормами.

Виступили:

Бєляєва Л.М. – голова профспілкового комітету школи, яка відзначила наполегливу та толерантну працю Віри Іванівни з педагогічним колективом щодо вирішення навчально-виховних завдань. Всі питання, які виникали узгоджувалися з профспілковим комітетом школи.

Вігор Н.М. – голова батьківського комітету 9 класу, яка зазначила продуктивну працю всього педагогічного колективу, належне ставлення до навчання дітей в умовах карантину. Вміле координування та направлення в позитивне русло всіх поставлених завдань.

Надворна С.М. – заступник директора з виховної роботи відзначила продуктивність роботи директора закладу протягом року, значні здобутки у навчальній, виховні та господарській роботі. Звернула увагу на вміння директора закладу налагоджувати стосунки із спонсорами, знаходити правильні підходи до вирішення питань, пов’язані із зміцненням матеріальної бази закладу.

Вирішили: вважати роботу директора закладу Рябоконь В.І. задовільною

«ЗА» - 34

«Проти» - 0

Голова зборів Тищенко Л.В.

Секретар зборів Довганюк Л.В.


Звіт
директора Красносільської ЗОШ
І-ІІІ ступенів
Рябоконь Віри Іванівни
за 2020 р.
Сьогодні перед суспільством й загалом перед школою, зокрема, як ніколи, гостро постає завдання, осмислення ті пізнання буття, створення нової філософії освіти, відкритої до таємниць життя людини, її прагнень, життєвого потенціалу. Йдеться про створення нової освітньої школи України ХХІ століття, школи, яка виховує творчу особистість, створює умови для її повноцінного фізичного, інтелектуального, духовного розвитку, для примноження культури та духовності.
Уже 2-й рік учні йдуть за програмою НУШ. І перший і другий клас оснащені новими одномісними партами. Придбано нову дидактику для роботи учнів, ноутбуки – для роботи вчителів, та фабрики друку. Лише цього року для 1 класу придбано матеріалів на 41 369 88 грн.
У грудні місяці 2019 р. школа підключена до мережі швидкісного інтернету. Придбано новий сучасний комп’ютерний клас на суму 196 980 грн, мультимедійну дошку, вартістю 64 000 грн - для кафедри природничо-математичного циклу.
Учні школи щорічно є переможцями учнівських олімпіад з предметів, літературних конкурсів та спортивних змагань.
  • Надворний Олег виборов І місце з інформатики
  • Вербецький Григорій І місце з трудового навчання
  • Стрембицький Нікіта І місце у конкурсі знавців з англійської мови
  • Вітер Мирослава І місце в конкурсі солістів-вокалістів
  • Гонтарук Богдан – учень 10 класу, брав участь у Європейських змаганнях у Венгрії та Естонії. Брав участьв міжнародних змаганнях у Китаї та виборов 4 місце. Йому присвоєно звання майстер спорту із «Сумо» у 15 років.
  • Олександр Паламарчук, учень 9 класу, брав участь у Європейських змаганнях в Угорщині.
Протягом року всі учні школи повноцінно харчувалися. Малозабезпечені – за рахунок держави, вартість обіду – 13 грн, та за кошти батьків , вартість обіду – 10 грн. Для здешевлення харчування дітей, Гонтаруком В.Я. надавалась допомога продуктами харчування: цукром, борошном, макаронними виробами, олією, капустою.
Підприємці Дмитрик В.М. та Паламарчук О.О. купили та вручили на новорічне свято дітям 2 го класу плазмовий телевізор, вартістю 8 500 грн.
Щербатюк Олег Валентинович придбав для 1 та 3 класів сучасні класні дошки, вартістю 3 500 грн кожна.
Головою батьківського комітету Тихоненко О.О. було організовано і облаштовано велостоянку вартістю – 1 636 грн.
Дякую, всім, хто переймається створенням комфортних умов для навчання та виховання наших дітей.
На сьогоднішній день, ми завершуємо ремонт в класах, на що було виділено 16 881 тис грн. на придбання фарби.
На завершення хочу сказати, що всі проблеми вирішити неможливо. Найгострішою проблемою є завершення робіт по спортивній залі.
Всі матеріали уже завезено, залишилось знайти кошти на оплату робіт по утепленню та оздобленню зовнішніх стін школи. Про дану проблему відомо керівникам всіх рівнів. Думаю, що спільними зусиллями і цю проблему буде вирішено.
с. Красносілка
10 червня, 2020 р.

/Files/images/zvt_direktora/2020-1.jpg/Files/images/zvt_direktora/2020-3.jpg/Files/images/zvt_direktora/2020-2.jpg
Фінансовий звіт
директора Красносільської ЗОШ
І-ІІІ ступенів
Рябоконь Віри Іванівни
за 2019 р.

При підготовці до 1 вересня 2019-2020 навчального року батьки школи сприяли в проведенні якісного ремонту класних кімнат. На що було витрачено 8601 грн 50 к. Всі матеріали внесено до фінансової звітності актами оприбуткування та витрат і подано до бухгалтерії відділу освіти, фізичної культури та спорту.

Дирекція школи дякує батькам за розуміння та підтримку в облаштуванні класних кімнат.

Протягом жовтня-листопада 2019 р. реалізовувалися кошти XVІ обласного конкурсу розвитку територіальних громад по утепленню спортивної зали школи. Для реалізації проекту були виділені кошти в сумі 350 тис. грн. Із них:

100 тис. грн. – обласний конкурс

20 тис. грн – МХП

10 тис. грн – Паламарчук О.О.

10 тис. грн – Гонтарук В.Я.

35 тис грн – районна рада

175 тис грн. – сільська рада

На дану суму закуплено матеріали

/Files/images/zvt_direktora/IMG_20200123_134110.jpg

В подальшому сподіваємось на співфінансування партнерами проекту та завершення робіт по утепленню спортивної зали школи.

Протягом І семестру 2019-2020 н.р. батьками для покращення благоустрою території школи було облаштовано велостоянку на суму 1656 грн 60 к
/Files/images/zvt_direktora/IMG_20200131_151848.jpgНа новорічні свята, для покращення навчання та розвитку дітей, фермерами Дмитриком В.М. та Паламарчуком О.О. придбано та подаровано учням 2 класу НУШ плазмовий телевізор на суму 8,5 тис грн.

Адміністрація школи висловлює вдячність батьківському комітету Красносільської ЗОШ І-ІІІ ступенів за розуміння та підтримку у проведенні даних заходів.«У навчальному закладі відсутня бухгалтерія. Всі фінансові операції здійснює централізована бухгалтерія відділу освіти, фізичної культури та спорту (портал E-data, або користаючить посиланням ТУТ
Кiлькiсть переглядiв: 663

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Вересень 2023 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930